Agent servicii client Customer Survey - Bacau

  • Anunt expirat!
Publicat de Pro Solutions Agency
Bacau, Bacau
Servicii Clienti

Detaliile jobului

Tip Part time
Experienta necesara
Oferta financiara
Alte beneficii
Descriere Pentru partenerul nostru, compania TELEKOM Romania, recrutam Agent servicii client Customer Survey, pentru locatia Bacau.

Responsabilitati Locatie post: Bacau

Norma de lucru: exclusiv Part time (4 ore)

Program de lucru: Program de lucru: 17:00-21:00 L-V cu posibilitatea de a lucra Sambata 8 ore in intervalul 09:00-17:00. Turele se vor stabili impreuna si de comun acord cu managerul de departament.

Pachetul financiar include: parte fixa motivanta si sistem de bonusare, in functie de obiectivele de performanta.

Obiective de performanta:
-Aplicarea tuturor intrebarilor cuprinse in chestionar/studiu de piata
-Convingerea clientului sa raspunda la intregul chestionar
-Atingerea unei anumite rate de contact
-Aplicarea numarului minim de chestionare alocat individual
-Inregistrarea corecta si completa a raspunsurilor clientului
-Gradul de satisfactie al clientului.

Rolul postului: Contactarea clientilor existenti in vederea completarii de chestionare de tip customer survey (chestionare de satisfactie referitoare la serviciile si produsele companiei).
Cerinte Profilul candidatului trebuie sa includa:
-Studii medii (studiile superioare constituie avantaj)
-Experienta in interactiunea cu clientii de minim 6 luni/orice experienta anterioara in call center/customer service constituie un avantaj
-Bune cunostinte de operare PC-pachetul MS Office
-Abilităţi de comunicare
-Abilităţi de ascultare
-Abilitatea şi disponibilitatea de a lucra în echipă
-Stabilitate emoţională
-Capacitate de a lucra în condiţii de stres

Daca acest post este de interes pentru dumneavoastra, asteptam CV-ul la adresa de e-mail: cariera@prosolutionsagency.ro.
Va rugam sa mentionati postul pentru care aplicati.

Limbi straine