Consultant Recrutare - Brasov si Cluj

  • Anunt expirat!
Cluj, Cluj
Resurse Umane

Tip Full time
Experienta necesara Top
Oferta financiara
Alte beneficii
Descriere APT Resources & Services isi extinde activitatea in orasele Brasov si Cluj. Ne dorim in echipa un consultant recrutare si selectie cu experienta care sa asigure gestionarea procesului de recrutare si selectie pentru proiectele alocate.
Responsabilitati
- Preia cererea de recrutare si valideaza profilul cu reprezentantul clientului;
- Elaborarea anuntului de angajare;
- Selectarea candidatilor potriviti si programarea acestora la interviu;
- Sustinerea interviului de angajare si oferirea de feedback candidatilor;
- Prezentarea listei scurte catre client in termenul agreat cu acesta;
- Raportarea stadiului de recrutare pentru fiecare proiect;
Cerinte - Absolvent al Facultatii de Psihologie;
- Experienta anterioara in recrutare de personal calificat si necalificat, de minim 3 ani;
- Cunostinte avansate de limba engleza;
- Bune abilitati de organizare;
- Autonom cu capacitate de a lucra independent;
Limbi straine Engleza