IT Secialist

  • Anunt expirat!
Publicat de
Bucuresti, Bucuresti
IT / Telecomunicatii

Tip Full time
Experienta necesara Middle
Oferta financiara
Alte beneficii
Descriere FRATE, FRATE, DAR IT-ul E PE BANI!
De fiecare data cand te duci la prieteni esti rugat sa instalezi/setezi/reglezi calculatoare?
Cautam Specialist IT pentru Call-Center!
Vino la noi si te platim pentru serviciile prestate!
Responsabilitati Postul este disponibil pentru tine, daca:
- esti absolvent scoala profesionala tehnica / studii medii / superioare;
- ai cunostinte depanare, intretinere si configurare imprimante, copiatoare, multifunctionale , fax-uri, atat laser cat si inkjet, reincarcari cartuse;
- ai experienta in domeniu pe un post similar (instalare, configurare, diagnosticare, reparare echipamente de birouri de tipul: PC-uri, laptopuri, imprimante, copiatoare, multifunctionale, fax-uri, reincarcari cartuse, reparatie si configurare sisteme PC, configurare echipamente networking—router, switch);
- ai cunostinte PHP, MY SQL, LINUX;
Cerinte Seriozitate
Viteza de reactie
Limbi straine