Inginer Cai ferate, Drumuri si Poduri

  • Anunt expirat!
BUCURESTI, Bucuresti
Inginerie

Tip Full time
Experienta necesara Top
Oferta financiara
Alte beneficii
Descriere EUROCERAD INTERNATIONAL este o societate cu capital privat, 100% romanesc, fiind una dintre companiile de top din domeniul constructiilor in Romania.

Incepand din anul 2009 ne reprezentam cu succes pe piata romaneasca oferind solutii si servicii de proiectare in infrastructura rutiera, constructii civile, industriale si agricole, dirigentie de santier, consultanta si management de contract la cele mai inalte standarde de performanta.

Serviciile pe care le oferim in domeniul constructiilor sunt inglobate intr-o politica de dezvoltare consistenta, avand la baza valorile care ne definesc: onoare, familie, siguranta, integritate si respect.
Responsabilitati
Studierea si analizarea documentatiei tehnice primite;
Realizarea calculelor de dimensionare a structurii rutiere;
Intocmirea documentatiilor tehnico-economice la fazele SF/DALI, DTAC, PTE,.
Realizarea documentatiei necesare obtinerii de avize si autorizatii (unde este cazul);
Implicare în tot procesul de proiectare, de la faza de concepție până la faza „as-built”
Oferirea de suport tehnic și soluții.
Cerinte Candidatul potrivit trebuie sa aiba diploma de studii superioare in domeniul constructiilor de drumuri (CFDP), precum si cunostinte de lucru cu Autocad (nivel avansat), Civil 3D, pachetul MS Office.
Abilități interpersonale foarte bune: comunicare, lucrul în echipă, dorință de a învăța, proactivitate
Limbi straine