Inginer service CNC

  • Anunt expirat!
Bucuresti, Bucuresti
Inginerie

Tip Full time
Experienta necesara Middle
Oferta financiara Pachet salarial corelat cu performantele
Alte beneficii Dezvoltare profesionala continua
Descriere Unic distribuitor de masini unelte cu comanda numerica OKUMA, CITIZEN si BROTHER JAPONIA respectiv HEDELIUS GERMANIA;
- know how; instruire personal operator, programator si personal de intretinere masini CNC OKUMA, CITIZEN si BROTHER JAPONIA respectiv HEDELIUS GERMANIA;
- service, garantie si post-garantie masini CNC OKUMA, CITIZEN si BROTHER JAPONIA respectiv HEDELIUS GERMANIA;
- introducere in lucru linii de productie
Responsabilitati Pregatire/cerinte profesionale:
- inginer cu minim 1 an vechime (pot fi selectati si absolventi proaspeti)
- cunostiinte tehnice si experienta in service mecanic, electric etc. Reprezinta avantaj service Masini Unelte cu Comanda Numerica
- cunostinte de parte mecanica, hidraulica, pneumatica, electronica;
- utilizare MS Office, Internet
- limba engleza - scris, vorbit (nivel mediu)
Cerinte - seriozitate
- spirit analitic, metodic, organizat
- comunicativitate
- disponibilitate pentru deplasari in tara peste 70% din program
- carnet auto categoria B
Limbi straine Engleza