Sef de schimb

  • Anunt expirat!
Publicat de Trevertex
Curtici, Arad
Productie

Detaliile jobului

Tip Full time
Experienta necesara Middle
Oferta financiara
Alte beneficii
Descriere Trevertex este infiintata in 2009, in Curtici Zona Libera, principala activitate este laminarea materialelor in domeniul automotivelor, productia deserveste peste 3.000.000 ml/an. Personalul are angajament ridicat, primordial este calitatea produselor si a serviciilor, impreuna cu protejarea mediului inconjurator si dezvoltarea profesioanala continua a fiecaruia.
Responsabilitati - Coordonarea echipei
-Asigurarea respectarii procedurilor
-Responsabil pentru atingerea obiectivelor de calitate si productivitate
-Analiza problemelor aparute, acordarea sprijinului necesar pentru rezolvarea lor
-Sustinerea procesului de imbunatatire continua (si implicarea directa a personalului din subordine)
-Colaborare stransa cu alte departamente
Cerinte -Studii medii
-Cunostinte Microsoft office, Excel
-Limba Engleza – mediu
-Experienta in domeniu – avantaj
-Disponibilitate de a lucra in schimburi
Limbi straine Engleza
Absolvent al