Trainer limba engleză

  • Anunt expirat!
Iasi, Bacau,
Educatie / Formare

Detaliile jobului

Tip
Experienta necesara Middle
Oferta financiara
Alte beneficii
Descriere Ce îți oferim?
Plan de dezvoltare profesională;
Metode de livrare și know-how internațional;
Management al carierei bazat pe performanță
Responsabilitati Ce faci alături de Eucom?
Susții cursuri de limbi străine în segmentul corporate;
Participi la sesiuni de pregătire și workshop-uri interne;
Faci parte din echipa de peste 200 de traineri profesioniști Eucom.
Cerinte Profilul trainerului Eucom
Pasiune pentru limbile străine și pentru metode de predare interactive;
Nivel excelent de cunoaștere a limbii străine pentru care candidezi;
Experiență în predare de minimum 1 - 2 ani;
Flexibilitate și adaptabilitate.

Ce te avantajează?
Deții certificate recunoscute internațional (ex: CPE – Certificate of Proficiency in English);
Deții o diplomă de formator, recunoscută de Ministerul Muncii, Solidarității Sociale și Familiei;
Ai studiat în țara de origine a limbii sau o vorbești nativ.
Limbi straine Engleza