Reprezentant medical full - time / part - time

  • Anunt expirat!
Bucuresti, Bucuresti
Sanatate / Asistenta sociala

Detaliile jobului

Tip Part time
Experienta necesara Entry
Oferta financiara
Alte beneficii
Descriere Concepută ca un centru multifuncțional, situat in centrul capitalei, Clinica S.C. Brotac Medical Center SRL, oferă din anul 2009 o paletă amplă de servicii medicale, și anume: recuperare, medicină fizică și balneologie, îngrijiri medicale la domiciliu, medicină de familie, medicina muncii, spitalizare de zi, ortopedie, endocrinologie, medicină internă, geriatrie și laborator de analize acreditat Renar.
Responsabilitati Descrierea postului:
 Prezentarea / vanzarea portofoliului de servicii medicale;
 Cresterea permanenta a portofoliului de clienti (medici);
 Coordonarea activitatii logistice;
 Intocmirea raportelor privind activitatea desfasurata.
Profil candidat:
 Studii superioare sau in curs (de preferat in domeniul medical sau alte domenii conexe);
 Experienta in vanzari sau promovare reprezinta un avantaj;
 Cunostinte utilizare PC;
 Abilitati de comunicare si negociere;
 Orientare catre client;
 Prezenta agreabila si proactiva.
Responsabilitati:
 Identificarea si contactarea medicilor in vederea promovarii serviciilor medicale;
 Intretinerea relatiilor cu medicii;
 Rezolvarea prompta a sesizarilor de la pacienti.
Beneficii:
 Mediu de lucru placut, intr-o echipa tanara;
 Plata avantajoasa pe baza de commision;
 Decontare transport, telefon de serviciu;
Cerinte Va rugam, atasati la CV si un fisier word cu raspunsul la urmatoarele intrebari:
1. Care din cele trei idei de mai jos este mai importanta in domeniul vanzarilor? Explicati in maxim 100 de cuvinte alegerea dvs.
a. Nr. mare de proiecte deschise;
b. Persuasiune;
c. Urmarirea target-ului cu perseverenta.
2. Sunteti de acord sa lucrati pe baza de comision?

Limbi straine