Preparator fast-food

  • Anunt expirat!
Publicat de PSY CONSULTANCY
Bucuresti, Bucuresti
Industria alimentara

Tip Full time
Experienta necesara Middle
Oferta financiara
Alte beneficii
Descriere Descriere companie:
Firma angajatoare: restaurant fast-food din Bucuresti cu locatii moderne si bucatarie orientala.
Responsabilitati Descriere job:
- Deservirea clientilor in cele mai bune conditii
- Mentinerea igienei si a standardelor de siguranta
- Pregatirea si prepararea produselor alimentare precum shaorma, hamburgeri, alte produse de tip fast-food
- Respectarea intocmai a retetarului
- Pregatirea legumelor, sosurilor si a altor ingrediente necesare
Cerinte - Persoana agreabila, energica, prezentabila, ingrijita
- Experienta in prepararea produselor tip fast-food (shaorma, etc), min 6 luni, calificare bucatar (reprezinta avantaj)
- Rezistent la stres si/sau rutina, motivat si responsabil
- Disponibilitate pentru lucru in ture, inclusiv de noapte

Oferta:
- stabilitatea locului de munca
- conditii decente
- echipa tanara si dinamica
- salariu fix, alte beneficii
- training si acomodare

Limbi straine Engleza