Agent vanzari (lb. olandeza, lb. suedeza, lb. norvegiana)

  • Anunt expirat!
Publicat de UPA Solutions
Bucuresti,
Comert / Vanzari

Detaliile jobului

Tip Full time
Experienta necesara Entry
Oferta financiara 2000-3000
Alte beneficii
Descriere Cautam pentru o companie multinationala!

- Vorbitori de limba suedeza pentru Targu-Mures
- Vorbitori de limba norvegiana pentru Cluj-Napoca
- Vorbitori de limba olandeza pentru Bucuresti
Responsabilitati Responsabilitatile postului:

- Preluarea de informatii catre client
- Prezentarea serviciilor oferite
- Introducerea informatiilor in baza de date
Cerinte Candidatul ideal:
- Absolvent studii medii (diploma de bacalaureat obligatoriu)
- Persoana dinamica, rezistenta la stres
- Abilitati de comunicare/ vanzari prin telefon
- De preferat experienta in domeniu
- Persoana serioasa

Beneficii:

- contract de munca pe o perioada nedeterminata
- pachet salarial fix + bonuri de masa
- bonusuri in functie de realizari
- participarea la proiecte variate si dinamice in cadrul carora iti poti perfectiona cunostintele si dezvolta noi abilitati
- perfectionare profesionala continua prin lucrul efectiv alaturi de o echipa de profesionisti

Cei interesati pot trimite CV-ul pe adresa vreaujob@upasolutions.ro sau pot suna la 021.347.00.11.
Cei care vor sa se relocheze in orasele mentionate mai sus sunt de asemenea invitate sa aplice!
Limbi straine
Absolvent al