Farmacisti

  • Anunt expirat!
Publicat de UPA Solutions
Bucuresti,
Medicina / Farmacie

Tip Full time
Experienta necesara Entry
Oferta financiara 2500-3000
Alte beneficii
Descriere Pentru mai multe informatii vizitati site-ul: www.upasolutions.ro
Responsabilitati Avantaje:
- oportunitate de dezvoltare profesională şi de promovare
- venit sigur şi motivant
- mediu de lucru dinamic şi atractiv
- programe de instruire în domeniul de activitate şi participarea la cursuri de perfecţionare

Ce responsabilităţi veţi avea:
- Asigura prepararea, conservarea si eliberarea produselor magistrale.
- Asigura conservarea si eliberarea produselor medicamentoase, a produselor igienico-cosmetice, precum si a dispozitivelor medicale, raspunzand de calitatea acestora.
- Raspunde de activitatea din farmacie in lipsa Farmacistului Sef.
Cerinte Ce căutăm:
- Certificat de membru al Colegiului Farmacistilor, avizat pe anul in curs;
- Studii superioare finalizate de farmacie
- Cunostinte privind regulile de buna practica farmaceutica
- Capacitati de ascultare si de consiliere a pacientilor
- Persoana persuasiva, calma, motivata si cu spirit de observatie si atenta la detalii
- Cunostinte de operare a calculatorului

Cei interesati pot trimite CV-ul pe adresa vreaujob@upasolutions.ro sau pot suna la 021.347.00.11.
Limbi straine